Aasbloemen mix (Huernia, Stapelia Orbea)

Artikelnummer: 20201906TA241 Plantpaspoort A: Stapelia B: NL-765431734 C: D:NL
Artikel 1 van 384 Volgende
€ 14,95 (inclusief btw)
Voorraad 15 stuks

Aasbloemen mix 

Hou jij van aasbloemen? Of wil je eens kennismaken met deze planten? Dan is deze mix echt iets voor jou. Onze aasbloemen mix bestaat uit 3 verschillende soorten die in een 8,5cm pot groeien. De soorten in de mix wisselen het hele jaar door. Zo heb je niet dezelfde als je later nog een keer besteld. Maar het kan dus ook zijn dat je een andere leuke mix als op de foto krijgt. 

De planten uit de mix zijn meestal Huernia, Orbea en Stapelia soorten. Deze hebben altijd al de grote om te gaan bloeien. Sommige soorten bloeien in de herfst en andere het hele jaar door als ze het naar hun zin hebben. De aasbloemen houden van een lichte plek maar hoeven niet in de volle zon. 

Heb je ze in grote aantallen nodig? Neem dan even contact met ons op over de beschikbaarheid

Verzorging:

Makkelijk - gemiddeld - moeilijk:   Makkelijk

Water: Geef deze Aasbloemen mix 1x per 2 weken water. Geen water geven als de aarde nog vochtig is.

Licht: De Aasbloemen mix houdt van een lichte plaats.

Voeding: 1x per maand cactusvoeding van april tot september en deze Aasbloemen mix beschouwt je als een vriend. De cactusvoeding ondersteunt de groei en bloei en zorgt voor een goede weerstand.

Mocht je nog andere vragen hebben over de verzorging of de deze aasbloemen mix kun je natuurlijk altijd contact opnemen met Ikhebeencactus.

???? planten kunnen licht afwijken van de foto's. Elke plant is uniek en net weer een beetje anders als haar buurvrouw.

Specificatie Omschrijving
potmaat 8,5 cm
© 2017 - 2023 Ikhebeencactus | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel